FERIE ZIMOWE - NARTY 2022

FERIE ZIMOWE NA NARTACH

5 - 12 LUTEGO 2022 - WŁOCHY

Zapraszamy na rodzinne ferie we Włoszech. Proponujemy zakwaterowanie w hotelu Madonna delle Nevi 3*S, położonym Folgarida, w Val di Sole w prowincji Trydent, w przepięknej scenerii z zapierającym dech w piersiach widokiem na majestatyczne Dolomity Brenta.
Hotel usytuowany jest jedyne 50 m od wyciągu Belvedere, jednego z głównych wyciągów prowadzących do krainy narciarstwa Folgarida – Marilleva i Madonna di Campiglio – Pinzolo.
To nie jedyna atrakcja tego miejsca: Hotel Madonna delle Nevi jest usytuowany na granicy Parku Krajobrazowego Adamello – Brenta, dzięki czemu, zarówno latem jak i zimą, doskonale nadaje się do eskapad pieszych, rowerowych, motocyklowych czy samochodowych.
Dla chętnych zorganizujemy szkolenie narciarskie i snowboardowe na każdym poziomie zaawansowania.

Ośrodek narciarski Folgarida
Val di Sole, czyli Dolina Słońca, jest jednym z najbardziej znanych kurortów narciarskich. Malownicze masywy górskie tworzące tę dolinę – Dolomity Brenta, masyw Adamello oraz Orlet – położone są na północy Włoch w regionie Trydent – Górna Adyga. Region ten oferuje średnio 8 na 10 dni słonecznych, natomiast śnieg utrzymuje się przez większą część roku, co przekłada się na bardzo dobre warunki narciarskie.
Ośrodek Skirama Dolomiti Adamello Brenta obejmuje jedną z największych liczb tras narciarskich, ponieważ łączy aż 8 stacji – Campiglio, Pinzolo, Folgarida, Marilleva, Peio, Passo Tonale – Ponte di Legno, Andalo – Fai della Paganella, Monte Bondone, Folgaria – Lavarone – oferując łącznie 380 km tras i 150 wyciągów.
Val di Sole jest również bardzo atrakcyjne dla narciarzy biegowych. Choćby między miejscowościami Dimaro i Mezzana wytyczono kilkadziesiąt kilometrów bardzo urozmaiconych tras, biegnących wzdłuż rzeki Noce oraz wokół starej wioski Cogolo.

PROPONOWANE ZAKWATEROWANIE

Hotel Madonna delle Nevi 3*S
https://www.hotelmadonnadellenevi.it/en/index.php
Rodzinny hotel z niedawno odnowionymi pokojami jest miejscem, w którym każdy gość poczuje się swobodnie. W obiekcie znajduje się 38 pokojów i centrum odnowy biologicznej. To idealne miejsce do górskich eskapad i korzystania z relaksującego i regenerującego wypoczynku.
Hotel Madonna delle Nevi znajduje się w miejscowości Folgarida w Val di Sole w prowincji Trydent, z widokiem na majestatyczne Dolomity Brenta.
Usytuowany jest jedyne 50 m od wyciągu Belvedere, jednego z głównych wyciągów prowadzących do krainy narciarstwa Folgarida – Marilleva i Madonna di Campiglio – Pinzolo.

Pokoje typu Family mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby. Wyposażone są w telewizor LCD z cyfrową telewizją naziemną, dostęp do Internetu, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, sejf, prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon, utrzymane są w stylu alpejskim, z wykończeniem w jasnym drewnie i wykładziną na podłodze.

Restauracja hotelowa słynie z bardzo dobrej kuchni, łączącej najlepsze tradycje włoskie i trydenckie. Piwniczka pełna jest wyśmienitych win z regionu Trydent – Górna Adyga.

Basen w hotelu Madonna delle Nevi ma powierzchnię 75 m2, jest wyposażony w wannę z hydromasażem, wodospad, masaż pleców, gejzery i łóżka z hydromasażem, a woda jest utrzymywana w stałej temperaturze 300C.
W centrum odnowy biologicznej, oprócz siłowni, znajduje się sauna fińska, biosauna, „sauna soft” dla tych, którzy preferują bardziej delikatną terapię i łaźnia turecka oraz pokój relaksacyjny.
Dostęp do sauny mają jedynie goście hotelowi, którzy ukończyli szesnasty rok życia. Z basenu mogą korzystać osoby posiadające klapki i czepki.
W hotelu znajduje się duża i wygodna narciarnia, wyposażona w system ogrzewania butów. Ponadto, hotel Madonna delle Nevi dysponuje całkowicie bezpłatnym, dużym, strzeżonym i zadaszonym garażem.

CENY

Ceny zakwaterowania w pokoju Family (zniżki dla dzieci obowiązują jedynie przy zakwaterowaniu z dwoma osobami pełnopłatnymi):
– osoba dorosła – 690,00 EUR
– dziecko 0 – 2 lata – 50,00 EUR
– dziecko 3 – 8 lat – 465,00 EUR
– dziecko 9 – 13 lat – 520,00 EUR
– dziecko powyżej 13-ego roku życia i trzecia osoba dorosła w pokoju dwuosobowym – 605,00 EUR.

Cena zakwaterowania w pokojach łączonych – dostępne 2: jeden dla maksymalnie 4 osób, drugi dla maksymalnie 6 osób; w tych pokojach nie ma zniżek dla dzieci:
– każda osoba zakwaterowana w pokoju – 690,00 EUR.

W cenie zakwaterowania:
7 noclegów
7 śniadań i 7 obiadokolacji
jedna uroczysta kolacja z tradycyjnymi daniami (w połowie pobytu),
korzystanie z narciarni
korzystanie ze strefy wellness (sauna, sauna turecka, bio sauna) i basenu
WiFi
parking
ubezpieczenie NNW/KL/SKI UNIQA Multitravel Premium (KL 150 000,00 EUR, NNW 6000,00 EUR, BP 500,00 EUR OC osobowe 80 000,00 EUR, OC sportowe 50 000,00 EUR, SS 700,00 EUR choroby przewlekłe do 15 000,00 EUR)
obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Dodatkowo płatne:
dojazd
napoje do obiadokolacji
pozostałe posiłki
opłata klimatyczna – 2,00 EUR/dzień/osoba powyżej 12-ego roku życia
szkolenie narciarskie lub snowboardowe
skipassy
wypożyczenie sprzętu.

Ceny karnetów Folgarida – Marilleva, Pinzolo i Madonna di Campiglio:

6 dni; termin 05 – 12.02.2022
Folgarida – Marilleva, Pinzolo i Madonna di Campiglio
Folgarida – Marilleva
dorośli
330,00 EUR/osoba
264,00 EUR/osoba
dzieci ur. po 30.11.2013
Gratis, jeżeli będą obecne przy zakupie i rodzic kupi pełnopłatny skipass (1 dorosły płatny = 1 dziecko gratis). Koniecznie trzeba przedstawić dokument z datą urodzenia dziecka.
Gratis, jeżeli będą obecne przy zakupie i rodzic kupi pełnopłatny skipass (1 dorosły płatny = 1 dziecko gratis). Koniecznie trzeba przedstawić dokument z datą urodzenia dziecka.
dzieci ur. po 30.11.2005
231,00 EUR/osoba
185,00 EUR/osoba