za osobę /
PLN

700

PADI Advanced Mermaid – Zaawansowana Syrenka

Instruktor

Kategoria

Padi Mermaid

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

Kurs PADI Advanced Mermaid to kolejny poziom po kursie PADI Mermaid. W trakcie togo kursu PADI Advanced Mermaid zmieniamy warunki nurkowania na naturalne lub zbliżone do nich. Będziemy zanurzać się coraz głębiej z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa. Będziemy obcować z naturą i podwyższać zdobyte do tej pory umiejętności. Nie zabraknie świetnej zabawy. Będziemy uczyć się udzielania pomocy partnerowi.

Kurs PADI Advanced Mermaid jest prowadzony w wodach otwartych lub w obiektach takich jak Deepspot dopuszczonych do realizacji takich kursów. Program PADI Mermaid nie jest ukierunkowany na wyczynowe nurkowanie na bezdechu lecz na naukę swobodnego poruszania się pod wodą w monopłetwie lub płetwie syreniej. Sport ten jest bardzo widowiskowy i buduje kondycję fizyczną oraz poprawia sprawność dzięki krótkim rozciągającym rozgrzewkom prowadzonych przez nasze instruktorki Syrenki.

Program dostępny dla dzieci od 12-go roku życia bez górnej granicy wieku. Wymagania - umiejętność przepłynięcia co najmniej 100 metrów i swobodnego unoszenia się na wodzie przez co najmniej 10 minut. Czas trwanie kursu - 2 godzin ( 2 zajęcia w Deepspot 1,5 godz. wraz z teorią). Koszt kursu prowadzonego w Deepspot 700,00PLN + opłata za licencję 100,00PLN

Our Main Teachers

Ina – Laura Chmiel

PADI MERMAID INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Natalia Czekaj

PADI MERMAID INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Natalia Kaczmarzyk

PADI MERMAID INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Cena : 700 PLN

Max Ilość : 4

Poziom : PADI Advanced Mermaid

Lokalizacja : Deepspot

Zapytanie