O NAS

Nurkowanie w syrenim ogonie to świetna zabawa i niesamowite przedstawienie.

Jesteśmy największą w Polsce Szkołą Syrenek Padi.

Nasza kadra to nurkowie, instruktorzy nurkowania, ratownicy i absolwenci naszej Szkoły Nurkowania dla Dzieci Komando Foki.

Wciąż rozwijamy swoje umiejętności aby jakość szkoleń była na najwyższym poziomie.

Kursy i zajęcia pływania w syreniej płetwie prowadzimy zgodnie z programem największej na świecie nurkowej organizacji PADI.

Bożena Chmiel

Właścicielka
ZOBACZ PROFIL

Ina – Laura Chmiel

PADI MERMAID INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Natalia Kaczmarzyk

PADI MERMAID INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

Natalia Czekaj

PADI MERMAID INSTRUCTOR
ZOBACZ PROFIL

01. Doświadczenie

Od 2013 roku prowadzimy Szkołę Nurkowania dla Dzieci - Komando Foki, a sami nurkujemy już od 28 lat. Mamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi, ale chętnie bierzemy udział w kolejnych kursach i szkoleniach, aby to doświadczenie było jeszcze większe. Szkoła Syrenek PADI to kolejny krok w pogłębianiu naszego doświadczenia.

02. Profesjonalizm

Wszystkich kursantów, niezależnie od wieku, traktujemy bardzo poważnie. Każde szkolenie przeprowadzamy z należytą starannością i zgodnie ze standardami organizacji PADI. Wszyscy kursanci mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu kursu. Nie pozwalamy, by w naszej pracy zagościła rutyna.

03. Gwarancja

Przede wszystkim gwarantujemy szkolenia bezpieczne i prowadzimy je zgodnie ze standardami organizacji PADI. Nie poprzestajemy jednak na samej nauce - podczas prowadzonych przez nas zajęć gwarantujemy wspaniałą zabawę i kolorowe widowisko. Gwarantujemy, że na twarzach naszych kursantów po każdych zajęciach będzie gościł uśmiech.

04. Jakość

Jesteśmy 5-cio gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI, co zobowiązuje nas do najwyższej jakości przeprowadzanych szkoleń i świadczonych usług. Nie spoczywamy na lurach i wciąż podnosimy swoje umiejętności. Wszystkim kursantom zapewniamy najwyższy poziom obsługi podczas kursów, warsztatów i zajęć. Każdy z instruktorów naszej szkoły przechodzi dodatkowe (wewnętrzne) szkolenie w zakresie pracy z dziećmi, co gwarantuje, że wszystkie zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie.